Uitbreiding buurtpreventie team

Afgelopen zondag is een groot deel van het buurtpreventie team bij elkaar gekomen en gezamenlijk een ronde door de wijk gedaan om weer tips en ervaringen te delen. Tevens heeft zich een aantal bewoners gemeld, die ons team wil komen versterken. Hier zijn wij erg blij mee!
Inmiddels hebben wij ook een gesprek gehad met Dienst Veilig (Stadstoezicht) en zij gaan vanaf januari ons team een buurtpreventie training geven. Van de gemeente hebben we subsidie ontvangen om de lopers te kunnen voorzien van jassen, lampen enzovoorts.
Wilt u ook een keer mee lopen meldt u zich dan aan. We kunnen altijd mensen gebruiken, zeker in deze donkere tijden.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *